Продовжується вшанування 100-річчя коронації образу Матері Божої Рудківської.

Дата: 15.07.2021 16:08

Сьогодні, 15 липня 2021року продовжилось урочисте вшанування 100-річчя коронації образу Матері Божої Рудківської у м.Рудки. Спільна Архієрейська Літургія у східному обряді відбулась у Санктуарії Рудківської Божої Матері, яку очолив владика Ярослав Приріз, єпарх Самбірсько-Дрогобицький  у сіпівслужінні із владикою Єдвардом Кавою, єпископа-помічника Львівської Архідієцезії РКЦ, з участю  духовенства УГКЦ, РКЦ, ПЦУ та  вірних усіх християнських конфесій громади.

Наприкінці спільного Богослужіння віряни щиро помолились до Богородиці, а владики обмінялись словами вдячності за співучасть у  спільній Святій Літургії. Владиці Ярославу (Прирізу) вручили копію чудотворного образу Матері Божої Рудківської,  а також пам'ятні свічки владикам та священникам на згадку про сьогоднішю подію.

Парох храму о.Юрій розказав історію чудотворного образу та зазначив, що урочистості з нагоди коронування образу 100 років тому відбувалися на вістовицьких полях, у яких брали участь близько 25 тисяч вірних.

Завершилося свято Молитвою за Україну.