Кабінет Міністрів схвалив проєкт угоди з урядом Угорщини щодо взаємного визнання документів про освіту та наукові ступені

Дата: 27.07.2021 12:51

Уряд схвалив проєкт Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорщини про взаємне визнання документів про освіту та наукові ступені. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання Уряду 21 липня 2021 року.

Рішення створює правові підстави для подальшого підписання угоди та забезпечення її практичної реалізації.

Взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені сприятиме продовженню освіти або професійній діяльності громадян України в Угорщині та громадян Угорщини – в Україні.

Нагадаємо, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет на чолі делегації ректорів українських закладів вищої освіти розпочав робочий візит до м. Тбілісі (Грузія).