Шевченківський гай запрошує на перегляд старого українського кіно

Дата: 06.08.2021 15:49

Музей народної архітектури та побуту у Львові щоп'ятниці запрошує відвідувачів на перегляд старого українського кіно. Всі кінопокази починають о 20.00 год. Про це повідомляє пресслужба музею.

До кінця літа у Шевченківському гаю діє проєкт «Кіно-скансен» – щоп'ятниці о 20.00 львів’ян і гостей міста запрошують переглядати культове українське кіно. Покази фільмів відбуваються на галявині біля озера.

Розклад серпневих кіносеансів:

6 серпня – «Земля», режисер Олександр Довженко;
13 серпня – «За двома зайцями», режисер Віктор Іванов;
20 серпня – «Камінний хрест», режисер Леонід Осика;
27 серпня – «Енеїда», режисер Володимир Дахно.

«Запрошуємо брати з собою термогорнятка з запашним чаєм та каремати, і готуватися провести вечір за переглядом класики українського кінематографа.  Просимо зауважити: каса музею працює до 20.00, тож щоб потрапити на кінопоказ, варто прийти заздалегідь», – зазначають в музеї.

Після закриття каси здійснити оплату можна буде лише безконтактним способом, за обов'язкової наявності картки з дієвою технологією «PayPass» або телефоном через послугу «Google Pay», «Apple Pay».