A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Молодь Львівщини запрошують на інтерактивний освітній захід "Супергерої для громади"

Дата: 12.08.2021 11:24
Кількість переглядів: 635

      

У суботу, 14 серпня, в селі Добросин, на території молодіжного простору «Don’t Stop» відбудеться інтерактивний освітній захід у межах проєкту «Супергерої для громади». Подія буде цікавою для активних молодих людей, які цікавляться реформою децентралізації, хочуть працювати в органах місцевого самоврядування та прагнуть до розвитку своєї громади. 

Захід організовує Добросинсько-Магерівська молодіжна рада за підтримки Львівського обласного молодіжного центру. Участь може взяти молодь віком 14-25 років, яка проживає у Львівській області. 

«Супергерої для громади» - це проєкт, спрямований на обізнаність молоді щодо місцевого самоврядування та органів державної влади, популяризацію громадської активності та процесів, що відбуваються на місцевому рівні.

«За нашою концепцією, супергерой - це активна молода людина, яка долучається до активностей в громаді, пропонує свої ідеї вирішення проблем, не залишається осторонь та стає агентом змін. Наша мета - зробити так, аби молодь зрозуміла, як взаємодіяти з громадою, побачила можливості та спробувала застосувати отримані знання на практиці. У перспективі проєкту -  розробка повноцінного курсу для учнів шкіл та студентів щодо децентралізації, місцевого самоврядування та органів державної влади шляхом партнерства з основними стейкголдерами», - зазначає координатор заходу Орест Борис.  

Спікерами події будуть фахівці з питань реформи децентралізації, представники органів місцевого самоврядування, які розкриють особливості впровадження цієї реформи в Україні та познайомлять  з усіма тонкощами своєї професії. Також учасники дійства отримають сертифікати та подарунки від організаторів. 

Тренінги є безкоштовними, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Подати заявку можна за посиланням.

Нагадаємо, захід відбувається в межах проєкту «Молодіжні простори спільними зусиллями», який реалізовує Львівський обласний молодіжний центр. Цьогоріч у проєкті беруть участь три територіальні громади Львівської області: Добросинсько-Магерівська, Старосамбірська та Стрийська.

У межах проєкту молодіжним просторам Львівщини надається ресурсна, інформаційна та консультативна підтримка для проведення локальних заходів, які сприятимуть розвитку молоді в області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень