A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2021 09:00
Кількість переглядів: 890

Дорогі жителі Рудківської об’єднаної територіальної громади!


Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та 30-тою річницею Незалежності України!

  Щороку, напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий - кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу та з півночі до півдня України.

  Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серця кожного українця гордість та спонукає на нові звершення заради своєї країни.

 На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

  Сьогодні, наша держава переживає нелегкі часи і саме зараз питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Однак, випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.

 Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Щиро бажаю миру нашій країні!

 

Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі!

 

З повагою,

Рудківський міський голова                                                     І.М. Лозинський


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень