Повідомлення щодо обприскування посівів засобами захисту рослин ТОВ "Захід-Агро МХП"

Дата: 25.08.2021 10:15

Компанія «Захід-Агро МХП» інформує місцевих жителів  та пасічників  Рудківської ОТГ ( с. Никловичі, с. Вощанці, с. Михайлевичі, с. Підгайчики, с. Сусолів, с. Погірці, с. Новосілки Гостинні), що з 23.08 по 31.08.2021р. буде проводитися обприскування посівів ріпак озимий засобами захисту рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів.

Важливо: Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні». Оскільки підприємство сповіщає населення про місце і час обробок пестицидами  через сільську раду, то власниками пасіки повинні зареєструватись в сільській раді, на території якої вона знаходиться.

Контактна особа : Скабара Б.І.,  т.0676222274