Оголошення про громадські слухання концепції поводження з відходами у Рудківській ОТГ

Дата: 13.09.2021 17:15

Фото без опису16 вересня 2021 року о 15:00 год. в приміщенні Рудківської міської ради (площа Відродження, 1, м.Рудки) відбудуться громадські слухання, на яких жителі Рудківської ОТГ можуть висловитися щодо свого бачення проблем поводження з відходами в їхньому населеному пункті та шляхів вирішення проблем із відходами, шляхів очищення населених пунктів, влаштування громадських вбиралень.

Якщо ви:

• переймаєтеся незаконними звалищами за межами вашого села;
  • якщо ви маєте ідеї, як налагодити систему роздільного збору відходів;
  • якщо ви  хвилюєтеся через відсутність місць для викидання батарейок, старих холодильників та пральних машин;
  • якщо ви занепокоєнні спалюванням відходів вашими сусідами;
  • якщо ви маєте пропозиції чи претензії до якості прибирання доріг, вулиць, прибирання снігу у ОТГ
  • якщо ви вважаєте, що відсутність громадських туалетів в селах є проблемою;
  • якщо ви креативні та знаєте, як навести лад з відходами у вашому населеному пункті,

Громадські слухання проводяться Міжнародною благодійною організацією «Екологія-право-людина», яка на сьогодні займається розробкою схеми санітарного очищення Рудківської ОТГ. Метою громадських слухань є збір  пропозицій від громадськості щодо основ та вихідних даних майбутньої схеми санітарної очистки для Рудківської ОТГ.

Для довідки: Розробка схеми санітарного очищення передбачена п. 5 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», п. 15 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. (ж) ст. 20, п. (б) ст. 21 Закону України «Про відходи». Наявність такої схеми дозволить ОТГ клопотати про виділення фінансових ресурсів з державного бюджету, із фондів охорони навколишнього природного середовища для оновлення свого матеріально-технічного забезпечення, виконання заходів, що передбачені Схемою.