Рудківська міська рада закликає приєднатись до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day"

Дата: 15.09.2021 12:01

“Побачив? Прибери”. В Україні стартувала підготовка до найбільшої екологічної акції осені.

В Україні офіційно стартувала підготовка до Міжнародної акції Всесвітнього дня

прибирання «World Cleanup Day» у 2021 році. Подію підтримали зірки України, які зібралися на толоку аби своїм прикладом мотивувати тисячі українців приєднуватися до події та разом ставати на шлях екологічних змін.

Організатор в Україні - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за

підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України, Обласних державних

адміністрацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Спільно з Міжнародним рухом «School Recycling World», Українським державним центром позашкільної освіти, Національним еколого-натуралістичний центром, Всеукраїнською асоціацією громад, Всеукраїнським молодіжним центром, Національною молодіжною радою України, громадськими організаціями, молодіжними рухами. Партнери акції: компанія PepsiCo Україна, корпорація «Біосфера», логістичний партнер компанія «Нова пошта» та інші корпоративно соціально відповідальні бізнеси, організації, установи.

Організатори закликають приєднатися до наявних локацій або робити свої, брати з

собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття, запросити родину та друзів.