У громаді відбувся турнір приурочений до Дня фізичної культури та спорту.

Дата: 15.09.2021 13:40

12 вересня 2021 року в м. Рудки (Бібліотека для дорослих) відбувся Відкритий турнір з шахів серед дітей та дорослих, приурочений до Дня фізичної культури та спорту. З вітальним словом до учасників турніру звернулись: Рудківський міський голова – Іван Лозинський, провідний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Рудківської міської ради – Василь Лесько та головний суддя змагань – Олег Білиця.

В категорії "хлопці" призові місця посіли: І м – Олексій Висоцький (м. Львів), ІІ м - Дмитро Поверляк (с. Ралівка), ІІІ м – Віталій Мацібора ( с. Луки).

В категорії "дівчата": І м - Дарина Димій (м. Рудки), ІІ м – Ірина Котик (с. Ралівка).

В категорії "хлопці 8 клас": І м – Михайло Бревяк ( с. Луки), ІІ м – Тарас Качмар (м. Рудки), ІІІ м – Віталій Тиховський ( с. Луки).

В категорії "хлопці 6 клас": І м – Владислав Кабай ( с. Луки), ІІ м – Павло Морозович (с. Ралівка), ІІІ місце – Володимир Павліш (с. Луки).

В категорії "дорослі", абсолютними чемпіонами стали: І м - Володимир Тимців (смт. Дубляни), ІІ м – Олег Білиця (м. Рудки), ІІІ м – Дмитро Іванишин (м. Рудки).

Спортсмени нагороджені кубками, медалями та пам’ятними призами від Рудківської міської ради.