Відбудуться громадські слухання

Дата: 05.10.2021 09:00

Рудківська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті детального плану території житлової та громадської  забудови, обмеженої вул. Чорновола, прибудинковою територією будинку №28 по вул. Чорновола,річкою Вишня , в м. Рудки ,Самбірського району Львівської області»

Місце ознайомлення з проєктом детального плану – приміщення Рудківської міської ради. Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються до 09.11.2021р. включно. Громадські слухання відбудуться 10.11.2021 року о15.00 год. в приміщенні Рудківської міської ради за адресою м. Рудки, пл. Відродження,1