14 жовтня День захисників і захисниць України 2021!

Дата: 13.10.2021 10:00

Щорічно в жовтні ми вшановуємо захисників і захисниць нашої Батьківщини, а також згадуємо загиблих заради свободи України.

День захисника і захисниць – це день, присвячений пошані до минулих і нинішніх військових героїв України, які боролися за її свободу. Нове свято пов’язане з боротьбою в Україні між проурядовими елементами та проросійськими сепаратистськими бойовиками, яка зараз відбувається.

Щорічно в середині жовтня ми вихваляємо Героїв України, які відстоюють честь і свободу нашої країни. Це одночасно радісна і сумна подія, адже в цю дату ми вшановуємо пам'ять загиблих на фронті. Повна назва свята – День захисників і захисниць України, адже жінки теж захищають свободу України.

Свято незмінно відзначається 14 жовтня. Дата встановлена указом Петра Порошенка у 2014 році і обрана невипадково. У цей день християни святкують Покров Пресвятої Богородиці, який був великим святом для запорізьких козаків. У цей день також відзначається День українського козацтва.

В дійсності День захисників та захисниць України - це більше привід для людей зібратися, згадати час служби та пом'янути загиблих друзів. Звісно, відзначення такого свята на державному рівні є дуже важливим.