Оголошення ! Зміна тарифів на опалювальний сезон.

Дата: 15.10.2021 13:00

13 жовтня 2021р. відбулось засідання виконавчого комітету Рудківської міської ради на якому прийняли рішення про зміну тарифів на постачання теплової енергії для  бюджетних установ м.Рудки за 1 Г/кал  - 3995,63 грн.( з ПДВ).(Рішення  від 13.10.2021 р. № 361 Про встановлення  тарифу Рудківському ВУЖКГ на постачання теплової енергії для бюджетних установ на опалювальний сезон 2021-2022р.р.) та Чайковицького НВК – за 1 Г/кал  - 2571,95 грн.( з ПДВ) ( Рішення від 13.10.2021 р. № 362 Про затвердження тарифів Рудківського ВУЖКГ на послуги із постачання теплової енергії для споживачів бюджетної сфери  Чайковицького НВК)  на  опалювальний  період  2021-2022р.р.