Оголошення ! Про громадські слухання.

Дата: 19.10.2021 09:00

Рудківська міська рада повідомляє про проведення процедури громадського обговорення (розгляд та врахування пропозиції громадськості) містобудівної документації «детального плану території земельної ділянки для обслуговування базової станції стільникового звязку ПрАТ «ВФ Україна» в межах м. Рудки Самбірського району Львівської області».

Замовник розроблення містобудівної документації – Рудківська міська рада.

Розробник  проекту ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Підстава для розроблення документації:

• Рішення Рудківської міської ради 799 від 15 липня 2021р.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Рудківська міська рада.

З примірником проекту  детального плану території можна ознайомитися в приміщенні Рудківської міської ради.

Громадське слухання відбудуться 9 листопада 2021 р., о 15:00 годині, у приміщенні Рудківської міської ради, площа Відродження, 1,  м.Рудки.