Про можливості підтримки аграрного сектору з державного та обласного бюджетів розповіли на «AgriFood regional Forum»

Дата: 22.10.2021 09:20

Вчора, 21 жовтня, відбувся регіональний Форум «AgriFood regional Forum». Інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Участь у заході взяла заступник директора департаменту Людмила Гончаренко.

Вона ознайомила присутніх з можливостями державної та обласної програм підтримки аграрного сектору.

«Одним з напрямів Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки є фінансова підтримка на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів, спрямованих на виробництво, зберігання, переробку, транспортування та передпродажну підготовку сільськогосподарської продукції»,- розповіла Людмила Гончаренко.

Вона зазначила, що цей напрям спрямований на розвиток суб’єктів мікро- та малого аграрного бізнесу, у тому числі новостворених або таких, що започатковують новий напрям сільськогосподарської діяльності, тобто на реалізацію стартапів.

«Пріоритетним для підтримки є ті проєкти, які передбачають використання інноваційних технологій, створення доданої вартості та робочих місць», - наголосила Людмила Гончаренко.

Зазначимо, що учасниками заходу науковці, представники малого та середнього бізнесу, агротех компаній, успішні стартапери та початківці.