Мінцифри: COVID-сертифікат про одну дозу вакцини можна згенерувати на порталі Дія

Дата: 28.10.2021 16:00

На порталі Дія можна згенерувати “жовтий” внутрішній COVID-сертифікат про одну дозу вакцини. Для цього потрібен буде лише електронний підпис. Діяти COVID-сертифікат буде 120 днів. Завдяки цьому люди, які не мають ID-картки чи біометричного закордонного паспорта, або не користуються застосунком Дія — зможуть отримати сертифікат.

Як згенерувати сертифікат на порталі?

• Авторизуйтеся на порталі.
• У меню “Послуги” натисніть пункт “Здоров’я”, а потім — “COVID19-сертифікат про вакцинацію”.
• За допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) підпишіть заяву на отримання сертифіката та дайте згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію. Сертифікат сформується у форматі PDF. Ви можете зберегти його у себе на девайсі та показувати QR-код з екрана або ж роздрукувати його. Інструкція тут: https://www.youtube.com/watch?v=n9Xh1Ablqaw

Як отримати електронний підпис?

КЕП в режимі онлайн можна створити в ПриватБанку, в особистому кабінеті Приват24:

• Авторизуйтесь у Приват24.
• У меню "Сервіси" виберіть "Бізнес", "Електронний цифровий підпис для фізичних осіб".
• Підтвердіть правильність даних.
• Створіть та підтвердіть пароль.
• Ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Введіть його.
• Підтвердіть згоду на обробку персональних даних, натисніть "Далі".
• Електронний підпис автоматично завантажиться на ваш комп’ютер. Інструкція тут: https://youtu.be/wRY_xi4WVO4

Проект реалізований Мінцифри спільно з МОЗ України, НСЗУ та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, проекту EU4DigitalUA і Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.