A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Ведуться дорожні роботи на відрізках доріг: Погірці - Задністряни та Вишня - Градівка.

Дата: 27.10.2021 16:20
Кількість переглядів: 391

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні, 27 жовтня, голова Самбірської РДА Іван Ільчишин та голова Рудківської міської ради Іван Лозинський обстежили хід виконання дорожніх робіт на відрізку дороги Погірці-Задністряни в межах дороги С141444 (Никловичі-Задністряни) – Чайковичі, на якій передбачена зрізка старого покриття, профілювання, каткування проїзної частини дороги протяжністю 2 км 200 м. Як зазначив міський голова І. Лозинський, такі роботи будуть проводитись і на інших дорогах, що потребують ремонту.

Також, відслідковано якість виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С140327 Вишня-Градівка (0+000-0+973) Львівської області (загальна вартість відповідно до проєктно-кошторисної документації становить 18216,748 тис. грн.). Замовником робіт виступає Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА. Роботи на об’єкті тривають.

Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області висловлює окрему подяку заступникові голови Львівської ОДА Юрію Бучкові за те, що відреагував на звернення та посприяв в проведенні ремонтних робіт даних доріг.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень