Мінцифри опублікувало уроки для школярів і онлайн-курс для батьків про приватність дітей в Інтернеті

Дата: 04.11.2021 16:00

Міністерство цифрової трансформації у партнерстві з громадською організацією «МІНЗМІН» опублікували корисні матеріали для батьків і вчителів щодо приватності дітей в Інтернеті.

Уроки для школярів «Моя приватність»

Це урок для учнів 1-4 класу, щоб навчити дітей розпізнавати приватну інформацію в Інтернеті, урок для учнів 5-8 класу про ризики після розголошення персональної інформації та наслідки публікації фотографій та персональної інформації в соцмережах, а також урок для учнів 9-11 класу про те, де можна залишати приватну інформацію у соцмережах.

Онлайн-курс для батьків «Приватність дітей в Інтернеті»

Це серія відео-блогів на теми, про які треба знати батькам, щоб подбати про дотримання права дитини на приватність. Хто збирає дані дітей в Інтернеті та як їх використовує? Як убезпечити дітей від шахраїв і забезпечити їхню приватність в соціальних мережах? Курс створений за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту EU4USocietу.

Закликаємо всіх охочих долучитися до створення більш безпечного цифрового середовища для дітей!

Нагадаємо, Мінцифри та МІНЗМІН запустили кампанію «Тиждень безпеки дітей в інтернеті».