Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 05.11.2021 16:00

Фото без описуВраховуючи епідемічну ситуацію на території Львівської області у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом RS-CoV-2  та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 жовтня 2021 року (протокол № 41), постанову Кабінету Міністрів України від 20.10.2021р. №1096, рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 27 жовтня 2021року (протокол №29), рішення позачергового засідання Рудківської комісії з питань ТЕБ і НС від 29 жовтня 2021 року (протокол № 26) сьогодні, 05 листопада 2021року, за участю міського голови Івана ЛОЗИНСЬКОГО та членів комісії, відбулось позачергове засідання Рудківської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому вирішили встановити на території Рудківської ТГ з 00:00 06.11.2021 наступні рекомендації та обмеження:

1. Відділу освіти:

- відновити навчальний процес у закладах загальної середньої освіти з 08.11.2021р. за умови 100% вакцинації персоналу навчального закладу (наявність жовтого або зеленого сертифікатів про щеплення). У разі відсутності 100% вакцинації  - відновити навчальний процес лише у початковій школі та ЗДО;

2. Відділу культури:

- відновити індивідуальні заняття у Рудківській дитячій музичній школі за умови 100% вакцинації персоналу навчального закладу (наявність жовтого або зеленого сертифікатів про щеплення) з 08.11.2021р.;

-  заборонити проведення культурно-масових, спортивних заходів.

3. Дозволити  торговельну діяльність при 100% вакцинації працівників.

4.Закладам громадського харчування відмінити заплановані заходи і працювати тільки за умови 100% вакцинації працівників і відвідувачів даного закладу.

5.Масові соціальні заходи проводити при 100% вакцинації всіх учасників заходу.

6. Відділу ЦНАП:

- проводити прийом громадян ( видача довідок, свідоцтв про народження, здійснення реєстрації, зняття з реєстрації, прийом заяв на реєстрацію шлюбу, приватизацію земельних ділянок) здійснювати щоденно з 10:00 до 12:15 год з переривом 11:00-11:15год;

- реєстрацію свідоцтв про смерть здійснювати без обмежень.

7. Відділу соціальної політики :

-  проводити прийом громадян (пільги, субсидії, соціальна допомога)  щоденно з 10:00 до 12:15 год з переривом 11:00-11:15год;

8. На час карантинних обмежень прийом громадян фахівцем відділу обслуговування громадян головного управління пенсійного фонду України у Львівській області не проводити.

9. КНП «Центр ПМСД» :

- з метою високого покращення та повноти охоплення вакцинацією жителів Рудківської міської ради, обмеження (розмежування) потоку осіб, які потребують вакцинації в медичних закладах, продовжити роботу пунктів вакцинації в НД населених пунктів Рудківської міської ради.

Із Протоколом № 27 від 05.11.2021р. можнаознайомитись за даним посиланням