Оголошення ! Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС

Дата: 12.11.2021 15:22

Сьогодні, 12 листопада 2021р.Рудківський міський голова Іван Лозинський провів позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС стосовно епідемічного стану та у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом RS-CoV-2 на території Рудківської громади. Враховуючи «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та беручи до уваги Протокол №31 позачергового засідання обласної комісії ТЕБ та НС від 11.11.2021р., Протокол №27 позачергового засідання комісії Рудківської міської ради ТЕБ та НС від 5.11.2021р., члени комісії ВИРІШИЛИ з 00.00 год 13 листопада 2021р. набувають чинності додаткові карантинні обмеження на території Рудківської громади:

1.Рішення позачергового засідання Рудківської комісії з питань ТЕБ і НС від 05 листопада 2021 року (протокол № 27) залишити без змін.

2.Пункт 2 протоколу № 27 викласти в такій редакції:

- відновити повноцінне навчання у Рудківській дитячій музичній школі за умови 100% вакцинації персоналу навчального закладу (наявність жовтого або зеленого сертифікатів про щеплення) з 15.11.2021р.

3. Додатково до карантинних обмежень, встановлених на території Рудківської міської ради, з  22 листопада 2021 року  заборонити здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів (крім осіб, які не досягли 18 років) автомобільним транспортом у межах Рудківської міської ради без наявності у них негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки; або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції; або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія), крім перевезень:

- легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

- пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до дня поїздки, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

При здійсненні регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, перевізник зобов’язаний забезпечити інформування пасажирів про передбачені  обмеження.

4. Згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України  № 2393 від 1.11.2021 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 8.11.2021 за № 1452/37074, розширений перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19. До освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, додаються співробітники:

• підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
  • підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83.

Наказ набирає чинності 9 грудня 2021 року.

Із Протоколом № 28 від 12.11.2021р. можна ознайомитись за даним посиланням.