До відома усиновителів, опікунів та піклувальників!

Дата: 12.11.2021 16:00

Фото без опису  Служба у справах дітей виконавчого комітету Рудківської міської ради доводить до відома усиновителів, опікунів та піклувальників, які проживають на території Рудківської міської  ради, що з 12 липня 2021 року  контроль за станом утримання дітей в зазначених сім’ях, покладено на Службу у справах дітей Рудківської міської ради.

Прохання, надавати висновки про проходження медичних оглядів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування - 2 рази на рік, а медичні огляди опікунів та піклувальників - 1 раз на рік, виключно, до служби у справах дітей Рудківської міської ради, за адресою: м. Рудки  пл. Відродження, №23, (перший поверх).

В.о. начальника служби у справах дітей Ірина Юркевич 0964971572