Зроблено ще один крок до освітлення всіх населених пунктів громади.

Дата: 18.11.2021 12:04

Триває реалізація проєкту «Реконструкція вуличного освітлення від КТП-159 та КТП-277 в с.Никловичі Самбірського району Львівської області». Проєкт переміг у конкурсі проєктів місцевих ініціатив 2021 року. Загальна вартість проєкту становить 499,621 тис.грн. Виконавчий комітет Рудківської міської ради дякує за фінансову підтримку проєкту Львівській обласній раді; ФГ "ОАЗИС "К"" (Кужидло В.М.) у сумі - 100,000 тис.грн.; а також ТОВ «ПАРІ» (Ваганов В.М.) у сумі - 50,000 тис.грн.

Зі слів Рудківського міського голови, Івана ЛОЗИНСЬКОГО, зроблено ще один крок до освітлення всіх населених пунктів громади.