Триває реконструкція об’єктів інфраструктури нашої громади.

Дата: 25.11.2021 15:15

Сьогодні  Рудківську  громаду з робочим візитом відвідали  заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко та голова Самбірської РДА Іван Ільчишин. В  зустрічі також прийняли участь директор ТЗОВ "Самбірське АТП 14608"  Іван Романяк та міський голова Іван Лозинський. Метою зустрічі було проаналізувати стан ведення ремонту дороги загального користування місцевого значення С141416 Рудки-Хлопчиці у межах с.Новосілки-Гостинні, який планується завершити до кінця листопада.

Як зазначив міський голова Іван Лозинський, заплановано відремонтувати 950м. дороги, підрядною організацією ТОВ «Шляховик –Т». Завдяки сприянню Юрія Бучка на цей об’єкт скеровано кошти з обласного бюджету.

Крім того, Юрій Бучко,  який є виходцем з Самбірщини, допомагає реалізовувати інші інфрастуктурні проєкти у Самбірському районі,  в тому числі ремонт доріг місцевого значення, за що земляки йому щиро вдячні.