Шановні платники податків Львівської області!

Дата: 26.11.2021 09:15

Запрошуємо Вас на онлайн - тренінг, який буде проводити ГУ ДПС у Львівській області

Тема: «Про стягнення податкового боргу та про актуальні питання застосування РРО»

Дата проведення: 26 листопада 2021 року.

Початок реєстрації в програмі Zoom: 10 год. 50 хв.

Початок вебінару: 11 год. 00 хв.

Питання:

1. Про стягнення податкового боргу (доповідач:             Елеонора Матюшко начальник управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Львівській області).

2. Про актуальні питання застосування РРО (доповідач:             Андрій Вегера  начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту  ГУ ДПС у Львівській області).

Модератор заходу: начальник відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Львівській області – Наталія Желізняк.

При наявності програми Zoom, підключитись до вебінару можна за наступним посиланням:

Або ж Ви можете скористатись веб-версією Zoom:

• ідентифікатор вебінару: 996 9436 8185 ;

• код доступу: jyz5tE .