Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2021 10:00

День Збройних сил України , який щорічно відзначають 6 грудня, зараз набув особливого змісту. Українці усвідомили справжнє значення і цінність поняття «воїн»- це справжній Герой, надійний захисник, патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність – не порожній звук. Хлопці довели, що українська армія сильна духом, має надійний тил і готова боронити свою державу до останку.  Це свято справжніх лицарів, ангелів-охоронців України, її суверенітету, незалежності і територіальної цілісності.
      Українське військо гартувалось у важких війнах протягом століть, а сьогодні воно боронить нашу землю від зазіхань зовнішнього агресора. Ми можемо спати спокійно, завдяки хоробрості воїнів, які наважились дати відсіч ворогові і подарували нам мирне небо над головою, надію на щасливе майбутнє.

Пам’ятаймо тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України! Та не забуваймо тих, хто продовжує захищати Україну!

Ми дякуємо Вам, українські солдати і офіцери! Низький вам уклін! Божого благословення,  здоров’я, благополуччя,  миру, незламної волі та надійного родинного тилу!

З повагою,

Рудківський міський голова                                         Іван  Лозинський