A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ПІДСУМКИ СПОРТИВНО-ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ У РУДКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ!!!

Дата: 14.12.2021 10:00
Кількість переглядів: 833

НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ СВОЇХ ГЕРОЇВ!!!

   Рудківська територіальна громада є однією з найбільших на Самбірщині. Спортсмени Рудківщини завжди славилися своїми здобутками. Рівно половина - 13 футбольних колективів громади брали участь у цьогорічному чемпіонаті з футболу.

     7 команд завоювали призові місця!!!

   13 грудня, у Народному домі м. Рудки, відбулося вшанування призерів чемпіонату, спортсменів по шахах, керівників громади, старост, представників команд, меценатів, вчителів фізичного виховання, арбітрів, активістів спортивного руху.

   Ведучі заходу, учениця Рудківської гімназії Аліна Біндас та  відповідальний за спорт у Рудківській громаді Василь Лесько представили поважних гостей, а їх прибуло чимало: заступник начальника Управління молоді та спорту ЛОДА Андрій Тур, заступник голови Самбірської РДА Павло Грабський, депутат обласної ради Юрій Доскіч, голова Рудківської ТГ Іван Лозинський, заступники голови Микола Фрей та Роман Біндас, директор БФ "МХП-Громаді" Ірина Семко, депутати Самбірської районної ради Михайло Цимбрила та Володимир Шведа, виконавчий директор Асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" Андрій Якимів, депутати Рудківської міської ради: Святослав Гнип, Іван Гонсьор, Тарас Курило, Петро Качинський та інші.

   За вагомий внесок у розвиток спорту на Рудківщині відзначено почесними грамотами від Управління молоді та спорту ЛОДА, Львівської асоціаціації футболу, Львівської обласної організації ВФСТ "Колос", Самбірської районної організації ВФСТ «Колос» та Рудківської міської ради.

  Нагороджено кубками та медалями призерів чемпіонату району з футболу:

1."Зоря" Хлопчиці - 3 місце у вищій лізі серед дорослих

2. ФК "Острів" - 2 місце у першій лізі серед дорослих

3. ФК "Чернихів" - 2 місце у другій лізі серед дорослих

4. "Мандрівник" Луки - 3 місце у другій лізі серед дорослих

5. ФК "Острів" - 1 місце серед юнаків першої ліги

6. ФК "Сокіл" Погірці - 3 місце серед юнаків вищої ліги

7. ФК "Ураган" Підгайчики - 3 місце серед юнаків першої ліги.

  Команда з с.Хлопчиць «Зоря» отримала комплект футбольної форми від міського голови Івана Лозинського за найкращі спортивні здобутки у 2021 році.

За активне впровадження розвитку галузі  фізичної культури та спорту на Рудківщині та активну й плідну співпрацю  нагороджити іменними футболками від ФК «Рудки» начальника  управління  молоді та спорту ЛОДА – Романа Хімяка та голову ВФСТ «Колос», голову федерації футболу Самбірського району – Руслана Хомина.

   Святкового настрою додавали чудові музичні дуети та  народні колективи Рудківщини, у виконанні яких прозвучали різдвяні колядки.

  Щиро дякуємо меценатам, депутатському корпусу, представникам команд, спортсменам Рудківської громади, шанувальникам спорту  за тісну співпрацю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень