За минулу добу щеплення від ковіду отримали 6729 жителів області

Дата: 23.12.2021 09:59

За попередню добу, 22 грудня, у Львівській області щеплення від ковіду отримали 6729 осіб. З них: 2114 людини отримали першу дозу вакцини, 4609 – другу, ще  6 – додаткову.

Учора в області працювали 26 центрів вакцинації та 175 пунктів щеплення.

Загалом на Львівщині станом на сьогодні провели 1 827 534 щеплень (з них – 652 034 другою дозою): вакциною  «Covieshield»  – 38 403 особи, «Astra Zeneca» - 190 698, «Coronavac» - 508 200, «Pfizer» - 900 018, «Moderna» - 190 215 особи.

Графік роботи центрів вакцинації в області цього  тижня – за посиланням.

Для отримання щеплення у центрі вакцинації при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. Також вакцинуватися можна у пунктах щеплень, попередньо звернувшись до сімейного лікаря.

У яких випадках необхідно і як отримати додаткову дозу вакцини від коронавірусу - читайте тут.