Рудківська громада отримала новий сучасний автомобіль швидкої допомоги з відповідною комплектацією.

Дата: 24.12.2021 16:15
Кількість переглядів: 2023

Сьогодні, 24 грудня  2021р., приємна та радісна подія для медичних працівників та жителів Рудківської громади: отримано новий сучасний автомобіль швидкої допомоги з відповідною сучасною комплектацією для пункту екстренної медичної допомоги  (ЕМД) у м.Рудки. Це стало можливе завдяки сприянню Рудківського міського голови Івана Лозинського та керівництва Самбірської станції ЕМД: Андрія Сагана, Євгена Заріцького, Андрія Голода та Тетяни Тарабан. Окрема подяка керівництву Львівського обласного центру ЕМД та генеральному директору п.Андрію Ваську. Чин освячення медичного автомобіля провели о.Володимир, священник храму Різдва Пресвятої Богородиці, та о.Володимир, священник храму УГКЦ Пресвятої Євхаристії.

Пункт ЕМД м.Рудки обслуговує 34 населених пункти Рудківської громади, а також Городоцький і частково Мостиський райони.

Працівники швидкої допомоги висловлюють щиру подяку усім, хто доклав зусиль для отримання такого сучасного медичного автомобіля та облаштування приміщення пункту ЕМД – підприємцям Рудківської зони, зокрема Володимиру Шведі та Богдану Скабарі.

Медики наголосили: «Ми в свою чергу будемо старанно служити людям, віддавати свій професіоналізм та сумлінно виконувати свої посадові обов’язки, щоб жителям нашої громади вчасно та якісно надавалась медична допомога».