Дата: 10.01.2022 17:30

На виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 3 грудня 2021 року № 31/0/6-21 «З метою національно-патріотичного виховання населення та виконання рішення Львівської обласної ради від 7 жовтня 2021 року № 228 «Про інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо виконання рішення обласної ради від 18 вересня 2018 року № 745 «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області», просимо забезпечити систематичне інформування фізичних та юридичних осіб про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

Рішення Львівської обласної ради від 18 вересня 2018 року № 745 «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області» знаходиться за посиланням: