Оголошення !

Дата: 12.01.2022 11:52

Фото без описуВиконавчий комітет Рудківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії Служби у справах дітей виконавчого комітету Рудківської міської ради.

Вимоги до кандидатів.

1.Освіта вища  педагогічного або юридичного спрямування (бакалавр, магістр/ спеціаліст);

2. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про державну службу”, “Про запобігання корупції” та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів, що стосуються відповідної сфери управління,  а саме  сфери соціального захисту.

3.Вільне володіння державною мовою.

4. Стаж роботи за фахом не менше 3 роки;

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії Рудківської міської ради

1/ Заяву про участь у конкурсі;

2/Особову картку (форма № П-2ДС) з відповідними додатками;

3/Копію паспорта;

4/Копію документів про освіту,

5/Копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

6/Декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (у електронному вигляді, тип декларації – кандидат на посаду).

Термін подання документів 30 календарних днів від дня опублікування даного оголошення.

Довідки за адресою: м. Рудки пл.Відродження, 1; тел. 0976618121.