Відбулось підведення підсумків 2021року із Самбірським РУ ГУ ДСНС України у Львівській області

Дата: 21.01.2022 16:50

18 січня 2022 року начальник Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Олег ХІМ‘ЯК завітав з робочим візитом до голови Рудківської міської ради Івана ЛОЗИНСЬКОГО. Метою зустрічі було підведення підсумків за тісну співпрацю з Самбірським РУ ГУ ДСНС України у Львівській області за 2021 рік щодо організації роботи та зміцненні матеріально-технічної бази 41 ДПРП, значний внесок у справу цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій та розвитку місцевої та добровільної пожежної охорони .
  На завершення зустрічі Олег ХІМ‘ЯК особисто від себе та колективу подякував за співпрацю та побажав безпечного святкування Водохреща Господнього!!!