Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 20.01.2022 16:15

20 січня 2022року у Рудківській міській раді відбулось позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС стосовно епідемічного стану та у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом RS-CoV-2 на території Рудківської громади.За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, комісія

ВИРІШИЛА:

1. Відповідно до пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від  9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 встановити з 00 год. 00 хв. 20 січня 2022 року «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 на території Рудківської міської ради.

2. Встановити, на території Рудківської міської ради з 00 год. 00 хв. 20 січня 2022 року  карантинні обмеження, визначені п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

3. Додатково до карантинних обмежень, визначених п.1.2. з 00 год. 00 хв. 24 січня 2022 року:

• начальнику відділу освіти (Ю. Бабій)
  1. Перевести навчальні заклади Рудківської міської ради на форму навчання з використанням дистанційних технологій з 24.01.2022 р.;
  2. Закладам дошкільної освіти заборонити відвідування закладів за умови захворюваності на ГРВІ більш як 50 відсотків відвідувачів закладу та/або персоналу дошкільної установи;
  3.  Обмежити відвідування сторонніми особами закладів освіти Рудківської міської ради.

Термін виконання – до покращання епідеміологічної ситуації або особливого розпорядження

• відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадскістю ( Г. Гринчук):
  1. організувати проведення своєчасного інформування громадян щодо встановлених карантинних обмежень на території Рудківської міської ради і обов’язкового їх дотримання.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження

• старостам старостинських округів Рудківської міської ради забезпечити:

1. неухильне дотримання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236.

2. провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо встановлених карантинних обмежень на територіях старостинських округів і обов’язкового їх дотримання.

• поліцейському офіцеру громади Рудківської міської ради (М. Антоняк):
  1.   посилити роботу щодо дотримання протиепідемічних заходів на  території Рудківської міської ради.

• керівникам закладів медицини: КНП «Рудківська лікарня» (Р.Пукало), КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (О.Богоніс), КНП «Луківська АЗПСМ» (Г.Страшовська):
  1. продовжити виконання заходів, спрямованих на попередження та недопущення на території Рудківської міської ради погіршення епідеміологічної ситуації спричиненої вірусом SARS-CoV-2 та поширенню хвороби COVID-19

Із Протоколом № 1 від 20.01.2022р. можна ознайомитись за даним посиланням.