Рішення про запровадження на Львівщині «червоної» зони прийматимуть через тиждень: державна комісія ТЕБ і НС

Дата: 29.01.2022 10:00

Члени державної комісії ТЕБ і НС  прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Упродовж цих семи днів будемо спостерігати за показниками захворюваності та госпіталізацій. Через тиждень відбудеться наступне засідання державної комісії ТЕБ і НС. Рішення про запровадження на Львівщині «червоної» зони приймуть, якщо епідситуація в області погіршиться», - розповів Орест Чемерис.

Також  на брифінгу щодо епідситуації директор департаменту охорони здоров’я зазначив, що кількість викликів та виїздів бригад екстреної медичної допомоги також щоденно збільшується. За останній тиждень кількість виїздів збільшилася майже вдвічі - зі 100-110 викликів на день минулого тижня до 180 та більше упродовж цього.

Окрім того, кількість госпіталізованих дітей також залишається великою - понад 180 дітей знаходяться у стаціонарах області, щоденно у медичні заклади Львівщини госпіталізують від 20 до 30 дітей.