ПІЛОТНИЙ ПРОЄКТ: Спів-врядування громадою разом з мешканцями Наша громада долучається до пілотування цікавих та найсучасніших підходів і технологій із спів-врядування громадою разом з мешканцями.

Дата: 01.02.2022 09:10

ГО «Агенція розвитку м.Рудки» підготувала щомісячний звіт з громадського моніторингу влади в системі “Розумна Взаємодія”.

За грудень 2021 маємо такі цифри: загальна кількість питань на платформі gurtom.mobi від громадян - 36, влада встигла відреагувати на 100 % питань громадян, швидкість реагування скалала в середньому - 3 дні. Розподіл типу  відповіді за категоріями: “Прийнято до уваги” - 50%, “Відкладено вирішення на майбутнє” - 0%, “Вирішується” - 19%, “Вирішено - 31%”.

А ще цікавіше переглянути більш детальну інформацію повного журналу громадського моніторингу за посиланням:

Хто ще не знає як долучитися до громадського моніторингу влади та спів-врядування громадою, переходьте за посиланням

Суть пілотного проєкту: Чи є сенс звертатися до влади, коли ви стикнулися з проблемою?  Чи реагує влада на такі звернення і яким чином?  Чи можна вважати питання вирішеним, якщо влада про це повідомила, або то формальна відписка?