Про забезпечення збереження кабельних ліній електрозв’язку

Дата: 31.01.2022 15:11

Витяг із рішення виконавчого комітету Рудківської міської ради №14 від 25.01.2022 року.

1.Заборонити в межах охоронних ліній електрозв’язку виконувати різного роду будівельні, монтажні, меліоративні, кар’єрні, вибухові та земляні роботи, розрівнювати ґрунт землерийними механізмами, саджати дерева, складати матеріали, розпалювати вогнища, бурити свердловини, проводити сільськогосподарські земляні роботи на глибину більше як 0.3 метри, заміну опор, підключення  житлових будинків до водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, викопування підвалів, колодязів і т.ін. без попереднього погодження та письмово дозволу виконавчого комітету Рудківської міської ради і  представника ЦТОЕ №1ТОВ «Атраком»,  виклику на місце робіт працівника ЦТОЕ №1ТОВ «Атраком», який знаходиться за адресою: м.Львів, вул.Пимоненка,  3, тел.факс 032 297-15-51, тел.067 405 44 01.

2.Виклик працівника повинен  здійснюватися за 3 доби до початку виконання  робіт.

3.Винні у порушенні Правил охорони ліній електрозв’язку згідно ст.360 Кримінального  кодексу України притягуються до кримінальної та матеріальної відповідальності.