A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 07.02.2022 16:00
Кількість переглядів: 340

Сьогодні, 07 лютого 2022року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Рудківської міської ради. На порядку денному обговорювались питання щодо:

1. Встановлення додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Рудківської громади;

2. Заходи з недопущення поширення поліомієліту на території Рудківської громади.

    Заслухавши присутніх та взявши до уваги інформацію департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації щодо ситуації, яка склалася на території області у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, члени комісії  ВИРІШИЛИ:

З метою запобігання розповсюдження на території Рудківської ТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19) додатково до раніше встановлених карантинних обмежень з 00 год. 00 хв. 08 лютого 2022 року:

1. Усі заклади дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) Рудківської ТГ перевести на очну форму навчання.

2. Заклади культури Рудківської ТГ перевести на очну форму навчання.

3. Рішення щодо переведення на дистанційну форму навчання закладів освіти та культури, у разі, коли хворіє на COVID-19 або перебуває на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти, приймає педагогічна рада закладу освіти.

 

З метою недопущення поширення поліомієліту на території Рудківської ТГ: 

1.Затвердити План заходів з реагування на спалах циркулюючого вакциноспорідненого поліовірусу тип 2 та проведення додаткових заходів з імунізації дитячого населення віком від 6 місяців до 6 років  (діти 2016 – 2021 років народження) проти поліомієліту у Рудківській ТГ згідно з додатком.

 

З Протоколом №3 від 07.02.2022р. можна ознайомитись за даним посиланням


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень