Для всіх, хто любить своє місто Рудки та гостей міста гарна новина!

Дата: 08.02.2022 10:35

Продовжується реалізація проєкту «Екологічна стежка «Дивосвіт дендропарку «Рудківський». Цей проєкт (автор Шептицький Ігор) став переможцем спільного конкурсу, який відбувся восени 2021 року, Рудківської міської ради та Британської ради за фінансової підтримки Європейської Комісії (Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства.)

Відповідно до проєкту проводяться роботи по реконструкції / оновленню екологічної стежки в дендропарку "Рудківський" довжиною 1400м для проведення екозанять, екоекскурсій, корисного відпочинку дітей і дорослих. Передбачено розробити маршрут по зупинках, картосхему з цікавими екскурсійними об'єктами, створити пам'ятку для екскурсантів.

Є надія, що реалізовані заходи проєкту допоможуть зробити Рудківський дендропарк більш привабливим для відвідувачів, і в майбутньому дозволять продовжувати роботу щодо пошуку додаткових джерел фінансування та залученню волонтерів для розвитку території дендропарку. А ще, нехай не знайдеться нікого, хто бездумно засмічував би територію цього заповідника чи нищив красу, створену працею людей та природою.

БУЛО                                                 СТАЛО