Сплатити комунальні послуги та передплатити газети — за кошти єПідтримки

Дата: 14.02.2022 15:47

Відсьогодні вакциновані українці віком від 60 років за гроші єПідтримки зможуть оплатити послуги ЖКГ, а українці від 14 років — передплатити друковані видання на Укрпошті.

Термін використання коштів також збільшився! Гроші від єПідтримки можна буде витратити впродовж 9 місяців із дня зарахування, а не 4, як це було раніше.

Нагадуємо, що отримати єПідтримку можна за кілька хвилин, швидко та зручно:
?мати «зелений» СOVID-сертифікат у Дії
?відкрити картку єПідтримки в одному з банків-партнерів
?подати заявку в застосунку Дія — натиснути Послуги ???????? єПідтримка ???????? Отримати допомогу.

Усе про проєкт єПідтримка дізнавайтеся на офіційному порталі (https://e-aid.diia.gov.ua/).

????На сьогодні в межах єПідтримки було подано понад 8,6 млн заявок, оформлено 9,7 млн карток та витрачено 3 млрд гривень.