Привітання міського голови з Стрітенням Господнім!

Дата: 15.02.2022 10:31

Шановні жителі Рудківської громади!

Щиро вітаю вас зі світлим святом Стрітення Господнього – святом, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматерію. Ми називаємо Стрітення Господнє також святом Божого Світла, яке несе людям правильні цінності, віру і любов.

Це день, коли маленького Ісуса Христа вперше принесли до Божого Храму на 40-й день після народження. Саме віра є дороговказом тоді, коли ми не бачимо успішного завершення праці чи боротьби, але знаємо, що робимо правильну справу.

Нехай тепло любові, яке є у наших серцях

сприятиме відродженню духовності, порозумінню,

вірі у краще майбутнє.

Бажаю Вам сімейного добробуту, радісних усмішок,

здоров'я, любові, миру і процвітання!

З нами Бог і Україна!

А наша віра допоможе здолати незгоди сьогодення і майбутнього

та приведе нас до заможної та сильної України!

З повагою,

міський голова                                                                         Іван ЛОЗИНСЬКИЙ