Ентузіасти працюють, щоб ідеї ставали реальністю.

Дата: 16.02.2022 10:42

Фото без описуФото без описуФото без опису

Проєкт "Центр культурного розвитку молоді "Юний лідер" на території Новосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів» (автор Ірина Корчинська) став переможцем спільного конкурсу Рудківської міської ради та Британської ради за фінансової підтримки Європейської Комісії (Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства). Конкурс відбувся восени 2021 року, а реалізація проєкту повинна завершитись до кінця березня 2022 року. Передбачено встановлення біля школи обладнання дитячого майданчика, який буде сприяти активному відпочинку дошкільнят та молодших школярів. Роботи вже розпочато. Попереду ще впорядкування території, встановлення лавок. Без допомоги громади тут не обійтися. Зусилля недаремні. Адже дитячий вуличний майданчик - це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання «приємного» та «корисного».