A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Забезпечуємо стійкість та безперебійність роботи соцзахисту

Дата: 24.02.2022 19:40
Кількість переглядів: 209

 

Міністерство соціальної політики разом із Національною соціальною сервісною службою та Пенсійним фондом України створили координаційний штаб для забезпечення стійкості та безперебійної роботи соціального захисту в умовах воєнного стану. 

На першому засіданні координаційного штабу, керівники вказаних органів, спланували порядок збору інформації про потреби переміщеного населення та наявні ресурси для задоволення цих потреб із департаментів соціального захисту місцевих державних адміністрацій. А також дії із залучення допомоги донорів, благодійних та громадських організацій для забезпечення життєвих потреб переміщених осіб.    

Ухвалено рішення про термінову переорієнтацію «гарячих ліній» Урядового контактного центру 15–45, 15–39, 15–47 на інформаційно-координаційну роботу щодо допомоги в переміщенні людей з небезпечних регіонів та забезпеченні життєвих потреб переміщених осіб. Це буде зроблено найближчим часом. 

Напрацьовані альтернативні способи виплати пенсій та соціальних допомог у разі збоїв у роботі тої чи іншої банківської установи, а також для переміщених осіб, які отримують пенсію через поштового оператора. 

Вони дозволять забезпечити безперебійність у здійсненні виплат пенсій та соціальних допомог. 

Працюємо разом. Захищаємо людей. Зміцнюємо Україну! 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора