Перевірки поліцією, блокпости, рекомендації населенню: звернення очільника обласної поліції

Дата: 24.02.2022 23:24

Органи Національної поліції працюють в посиленому варіанті несення служби. Реагують на повідомлення громадян, комунікують з громадянами, звертаються до громадян надавати в подальшому таку інформацію, як надають про будь-які прояви, які викликають в них занепокоєння. Про це на вечірньому оперативному брифінгу у Львівській ЛОДА розповів керівник Головного управління у Львівській області Олександр Шляховський.

«Ми будемо миттєво реагувати відповідно до своїх професійних обов’язків», - наголосив очільник обласної поліції.

«Звернень до поліції є більше тисячі»:

Він також розповів, що за повідомленнями мешканців перевірялися особи спільно з Службою безпеки України. Але дотичність до диверсійних організацій ці особи не мають.

Кількість звернень щохвилинно змінюється. Зараз їх більше 1000.

«Ми реагуємо на всі повідомлення. Їх безліч – від елемантарного кулька і сумки на вулиці, магнітоли на дорозі до підозрілих осіб. Хостели, готелі – в чіткій комунікації з нами, які ми теж перевіряємо. Наряди поліції, які знаходяться на дорогах, виконують свою функцію – перевіряють», - зазначив Олександр Шляховський.

Кількість поліцейських в області:

5600 осіб - штат ГУ НП у Львівській області та районних підрозділів. Всі працівники поліції – зі зброєю на постійній основі.

Рекомендації як діяти у теперішній ситуації:

«Не панікувати, бути спокійними, аналізувати інформацію, яка надходить з усіх джерел, користуватися виключно інформацією, яка надана державними органами управління, залишатися вдома, надавати інформацію в органи Національної поліції першочергово, якщо є якесь занепокоєння».

Блокпости і комендантська година. Як діяти, якщо зупиняє поліція.

«На даний час в області немає комендантської години. Якщо зупиняє поліція – при собі необхідно мати документи, бути максимально толерантними, ставитися з розумінням і співпрацювати з органами Національної поліції. Поліція захищає!

Блокпости в області ще не встановлені. Працюємо спільно зі штабом (оперативний штаб області – ред.)», - сказав Олександр Шляховський.