Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний про першу добу оборони України від російського нападу:

Дата: 25.02.2022 01:19

«Ця важка доба закінчилася тим, що ми не дали ворогу досягти своїх загарбницьких планів. Триває 19-та година нашого спротиву широкомасштабному російському вторгненню.

Орієнтовні втрати противника склали: танків – більше 30 од., бойових броньованих машин – до 130 од., літаків – 5, вертольотів – 6»

Українські військові продовжують бої за Харків, Херсон, Суми, Охтирку та Сіверський напрямок.

У районі села Рикове російській армії завдали серйозних втрат.

У районі Глухова та Перемоги зупинили російську колону.

Бійці ЗСУ тримають оборону у зоні ООС та не дозволяють російській армії прорвати фронт.

Повітряні сили відбивають авіаудари противника. Також самі наносять удари по російських колонах у районах населених пунктах Нова Каховка, Нова Збурівка, Куп’янськ.