Розпочав роботу піший перехід в пункті пропуску «Краківець – Корчова»

Дата: 25.02.2022 23:48

Усі, хто має намір перетнути кордон з України в бік Республіки Польща, можуть скористатися пішим переходом в пункті пропуску «Краківець – Корчова», який розпочав роботу з 19.00, сьогодні, 25 лютого. Про це повідомик керівник Львівської митниці Данііл Маньшиков.

«Окрім того, аналогічний пішохідний перехід функціонує в пункті пропуску «Грушів – Будомєж». Львівська митниця робить все можливе, аби на кордонах зберігався спокій і не було жодної паніки серед подорожніх», - йдеться у повідомленні.