Як діяти, якщо зупиняє поліція: роз’яснення

Дата: 25.02.2022 23:50

Як діяти зараз, якщо зупиняє поліція, як поводитись, розповів заступник начальника ГУ Нацполіції у Львівській області, капітан поліції Дмитро Міхалець.

«В даний час поліцейський має право зупинити будь-який автомобіль. Перевірити наявність документів на транспортний засіб, засвідчення особи, всіх, хто знаходиться в даному транспортному засобі.

«Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» може здійснити поверхневу перевірку як особи, так і транспортного засобу, і того, що перевозить громадянин у ньому», - повідомив Дмитро Міхалець.

«Прошу до цього відноситись з розумінням, тому що час надзвичайно складний. Наше завдання виявити людей, які можуть вчинити тут якусь диверсію. Тому ми ретельно на всіх блокпостах, які в нас зараз встановлені в області, у в’їздах в область, ми перевіряємо автобуси, підозрілі транспортні засоби, транспортні засоби, які нам дають інформацію, що є там підозрілі особи, а їх дуже багато з сусідніх областей, бо всі практично хлинули на Львів. Прохання з порозумінням відноситись, щоб поліцейський здійснив всі дії, передбачені законом, побажав вам гарної дороги і далі продовжив своє несення служби. Чим більше конфліктів, тим більше часу забираєте в поліцейського», - зазначив капітан поліції.

Нагадаємо, сьогодні на Львівщині запроваджують комендантську годину.

Читайте також: "Мітки на дорогах від окупантів та як розпізнати диверсанта: що робити громадянам" - інформація від СБУ