Гроші з єПідтримки можна витратити на допомогу українській армії

Дата: 26.02.2022 00:17

Міністерство цифрової трансформації запускає оновлену послугу «Повернись живим»: гроші з єПідтримки можна витратити на допомогу українській армії.

Про це віцепрем’єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у своєму Телеграмі.

«Кошти можна переказати через Portmone - всю суму виплати у 1000 грн або залишок, який у вас є на банківській картці єПідтримки. Зробити це можна за посиланням», - заявив Федоров.

«Ви можете також переказати кошти через єПідтримку, якщо у вас є картка Монобанку, ПриватБанку чи Альфа-Банку. Очікуємо, що решта банків теж приєднаються до ініціативи найближчим часом», - заявив він.

Скористатись єПідтримкою можна, якщо у вас є «зелений» COVID-сертифікат у застосунку «Дія».

Як повідомлялось раніше, за добу для потреб української армії надійшло майже 300 млн грн.

Допоможемо українським військовим та захистимо нашу країну від ворога!