Президент Володимир Зеленський попередив українців про тяжку ніч

Дата: 26.02.2022 00:37

«Цієї ночі ворог застосує всі наявні в нього сили, щоб зламати наш опір. Підло, жорстко, і не по-людськи. Цієї ночі вони підуть на штурм. Всі ми маємо розуміти, що нас чекає. Цієї ночі маємо вистояти», - про це зазначив Президент у зверненні до українців.

Він також додав, що під ударом багато міст – Чернігів, Суми, Харків, Донбас, міста півдня. Особлива увага Києву. Не можна втратити столицю.

«Наша головна мета – закінчення цієї бійні! Втрати ворога дуже-дуже серйозні. Це сотні-сотні вбитих солдатів, які перейшли наш кордон, перейшли на нашу землю. Маємо втрати на жаль і ми. Українці героїчно чинять опір агресії. Її неможливо виправдати. Тому окупантам доводиться придумувати все більш абсурдні звинувачення, щоб говорити хоча б щось», - наголосив Президент.

«Європейці ще не уявляють, що таке – жити, коли під боком таке протистояння», - додав він.