Українські воїни збили ІЛ -76 з ворожим десантом у районі Василькова

Дата: 26.02.2022 02:09

Війська протиповітряної оборони України збили ІЛ -76 з ворожим десантом у районі Василькова. Про це інформує Головнокомандувач ЗСУ.

“Це помста за Луганськ 2014 року. Смерть ворогам!", - підкреслив він.

Окрім того, Головнокомандувач ЗСУ підбив підсумки попередньої доби  і подякував кожному воїну і всім, хто став на захист країни!

“Наші сили протиповітряної оборони демонструють справжню військову майстерність, знищуючи сучасні літаки і вертольоти противника, збиваючи в небі крилаті ракети. Це сотні врятованих життів! Дякую Сухопутним військам, ССО, ДШВ, Повітряним силам, ВМС, ДПСУ, Нацгвардії, Нацполіції, СБУ, розвідці, ТРО, ДСНС за те, що вгризлися в нашу землю і перетворили її на пекло для загарбника. Противник не досягнув поставлених раніше стратегічних цілей. Його сили слабшають. Ми ж з кожною годиною міцніємо! План дій простий: бачиш, можеш - знищуй! Не можеш - передай нам місце знаходження ворога!”, - підкреслив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.