Знову наші друзі та добрі сусіди нам допомагають.

Дата: 10.03.2022 16:41

09 березня, від нашого партнера гміни Фредрополь до Рудківської громади прибула гуманітарна допомога, яка включає: кисневий концентратор, генератори, перев'язувальні матеріали, газові балони,

медичні засоби, спальні мішки, каремати, засоби дезінфекції, продукти харчування, засоби особистої гігієни, памперси, батарейки, тощо.

Щира подяка нашим друзям. Віримо, що з такою дружньою підтримкою перемога точно буде за нами. Дякуємо Вам за співпрацю  та співпереживання!