Дата: 15.03.2022 21:12

Триває двадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

За цей період Рудківською міською радою відправлено гуманітарну допомогу на потреби ЗСУ та захисникам від нашої громади у Київську, Житомирську, Сумську та ін. області, а саме: біноколі, бронежелети, балаклави, наплічники, пледи військові, взуття, маскувальні сітки, ліхтарі, батарейки, павербанки, спальні мішки, палатки, каремати, рушники, засоби індивідуальної гігієни, білизну, носки, одноразовий посуд, вітаміни, ліки шлункові, джгути, турнікети, бинти, пакети перев'язувальні, ножиці медичні, жарознижуючі, знеболювальні, противірусні, ранозагоювальні та антисептичні препарати, продукти харчування, сигарети.

? За зібрані кошти придбано та відправлено: пристрої нічного бачення, тепловізор, комплектуючі деталі для мотора військової техніки, розгрузочні жилети, саперні лопати.

???? Дякуємо усім хто долучається до будь якої допомоги, ми повинні ще більше гуртуватися! Докладити ще більше зусиль! Перемога легко не дається, але вона буде обов'язково нашою!

????????СЛАВА УКРАЇНІ!!!

????????ГЕРОЯМ СЛАВА!!!