До громади прибув вантаж із Італії

Дата: 14.03.2022 22:17

???????? Щира подяка українцям, які проживають в Італії за направлену допомогу до Рудківської громади, для військових та осіб, які були змушені покинути свої домівки та шукати притулку на території нашої громади.

Українці, які волею долі живуть в інших державах, нині теж шукають різні шляхи, аби допомогти своїй рідній країні.

Завдяки наших земляків Роману Пилипяку та Віталію Шетерляку до громади надійшла допомога у вигляді  дитячого харчування, підгузників та засобів гігієни,  продуктів харчування, миючих засобів, медикаментів, термобілизни, високоякісних павербанків, ліхтарів.

Рудківська міська рада висловлює подяку усім хто долучився до даної допомоги.

Велике спасибі, що ви з нами, зі своєю країною, скільки б кілометрів нас не розділяло. Ви робите надзвичайно важливу справу. В єдності - наша сила ????????